ویزای سرمایه گذاری کانادا

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی از روش هایی است که از طریق آن می توان اقامت دائم کانادا را دریافت کرد، متقاضی با سرمایه گذاری در پروژه های اقتصادی یا راه اندازی بیزینس خود در کانادا میتواند اقامت دائم کانادا را دریافت کند. کانادا از طریق این برنامه می خواهد افرادی که به رشد اقتصادی این کشور می توانند کمک کنند جذب کند. 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری روشی آسان برای اخذ اقامت دائم این کشور به شمار می‌رود. شما می‌توانید با توجه به سرمایه خود و با استفاده از نظرات کارشناسان حوزه مهاجرت بهترین روش را برای مهاجرت به امن‌ترین کشور دنیا انتخاب کنید برای دریافت اطلاعات کامل در این روش مهاجرت تا انتهای این مقاله همراه با فیدان نیز باشید.با سرمایه گذاری در کانادا می توان  به کسب و کار به بازارهای جهانی دسترسی دارد و میزان مالیات پرداختی کم است از مهم ترین دلایل انتخاب کانادا برای سرمایه گذاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-  داشتن ثبات سیاسی

-  قدرت و امنیت بخش بانکداری

-  سود سهام بالا

مزایای سرمایه گذاری در کانادا:

هنگام ورود به کانادا و دریافت ورک پرمیت سریع می توان اقامت دائم کانادا را دریافت کرد. برای افرادی که تمایل دارند کسب و کار خود را در کانادا را بی اندازند به محض ورود به کانادا یک بیزینس سود آور می توانند داشته باشند.

-  امکان دریافت وام های بانکی و کمک های دولتی در این روش وجود دارد.

-  از این روش می توان برای افراد خانواده هم اقامت کانادا را دریافت کرد.

روش های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

از بهترین روش‌ها برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا می‌توان به: سرمایه گذاری از طریق استارتاپ، کارآفرینی، ثبت شرکت، بیزینس و سرمایه گذاری از طریق خود اشتغالی اشاره کرد.

· سرمایه گذاری از طریق استارتاپ

ویزای استارتاپ یکی از جدیدترین و پرمتقاضی‌ترین روش‌ها برای اخذ اقامت کانادا محسوب می‌شود. مهم‌ترین شرط مهاجرت از طریق این روش داشتن طرحی خلاقانه و جدید است. معمولا شرکت‌های استارتاپی که اکثرا در حوزه تکنولوژی فعالیت می‌کنند، شانس بالایی برای مهاجرت کانادا از طریق سرمایه گذاری دارند. برای اخذ ویزای استارت آپ نیاز دارید تا طرح خود را به یکی از سرمایه‌گذاران مورد تایید دولت کانادا ارائه دهید، در صورتی که طرح شما مورد تایید قرار بگیرد بخش زیادی از مسیر دریافت اقامت کانادا را طی کرده‌اید.

· سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌ گذاری، از طریق کارآفرینی امکان‌پذیر است. داشتن حداقل 600 هزار دلار کانادا به عنوان سرمایه (این سرمایه شامل پول، ملک، حساب‌های بانکی و … می‌شود) و سابقه بیش‌تر از 5 سال فعالیت مدیریتی در یک بیزینس فعال، دو شرط اساسی برای پذیرش از طریق این روش به شمار می‌رود.

· سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

برای اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری با استفاده از این روش نیاز دارید تا ابتدا شرکت خود را در کشور کانادا تاسیس نمایید و سپس درخواست خود را برای حضور در خاک کانادا به عنوان مدیر شرکت به اداره کار این کشور ارسال کنید. در صورت تایید تمامی این مراحل نامه‌ای تحت عنوان LMIA برای شما صادر می‌شود. با استفاده از این نامه می‌توانید درخواست خود را به اداره مهاجرت کانادا  از طریق ثبت شرکت ارسال کرده و مراحل اخذ ویزای خود را نهایی کنید.

· سرمایه گذاری از طریق بیزینس

سرمایه گذاری از طریق بیزینس تا حد زیادی به اخذ ویزا به‌وسیله ثبت شرکت شباهت دارد. شما می‌توانید با خرید یک بیزینس آماده و فعال در کشور کانادا مقدمات مهاجرت خود را فراهم کنید. طبعا مهاجرت با این روش نیز دشواری‌ها و نکات خاص خود را دارد. برای اطلاع دقیق از شرایط فروش واحد‌های تجاری آماده در کشور کانادا می‌توانید با مشاوران متخصص حوزه بیزینس در کانادا در مجموعه فیدان تماس برقرار کنید.

  · سرمایه گذاری فدرال:

یکی از روش های مهاجرت تجاری دولت فدرال کانادا است و مبنای آن توانمندی و تمکن مالی متقاضی است.

· سرمایه گذاری از طریق خود اشتغالی

ویزای خود اشتغالی کانادا روشی است که دولت کانادا برای جذب هنرمندان و ورزشکاران کارآزموده از دیگر کشورهای جهان به کار گرفته است.در این روش، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری با ارائه مدارک و سوابق در حوزه فرهنگی یا ورزشی امکان پذیر است.
 

درخواست مشاوره

از مشاوره تا اقامت کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره را پر کنید.

 

ویزای طلایی چیست؟

شاید اسم ویزای طلایی را قبلا شنیده باشید. آیا تا به حال در مورد کاربرد و نحوه اخذ آن پرس و جو کرده‌اید؟ ویزای طلایی همان‌طور که از نامش پیداست روشی طلایی برای مهاجرت به کشورهای پر متقاضی قاره اروپا و آمریکای شمالی محسوب می‌شود.ویزای طلایی را می‌توان از طریق سرمایه‌گذاری در این کشورها اخذ کرد. بیش‌ترین درصد پذیرش از طریق ویزای طلایی از آن کشور کاناداست. شما می‌توانید با استفاده از این روش در سریع‌ترین زمان جواز مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری را بدست بیاورید.
 

ویزای طلایی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا

 

شرایط مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری کانادا:

یکی از مهمترین دلایلی که سرمایه گذاران کانادا را انتخاب می کنند امنیت و کیفیت بالای زندگی در این کشور است. برای دریافت این ویزا باید از شرایط زیر برخوردار باشید:

· مهاجرت به کانادا از طریق تمکن مالی

تمکن مالی را می‌توان اصلی‌ترین شرط اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری در نظر گرفت. میزان تمکن‌ مالی برای هر کدام از روش‌های مهاجرت متفاوت است که شما می‌توانید با مشورت گرفتن از وکیل و پس از انتخاب روش مناسب، از میزان تمکن مالی مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا آگاه شوید.

درخواست مشاوره

از مشاوره تا اقامت کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره را پر کنید.

· مدرک زبان

داشتن مدرک زبان یکی از شروطی است که می‌تواند در اخذ ویزای شما تاثیر قابل توجهی داشته باشد. برای مهاجرت از طریق سرمایه‌ گذاری به کانادا داشتن حداقل نمره آیلتس 5 و یا داشتن مدرک CLB5 کفایت می‌کند.

· تکمیل مدارک

کامل بودن مدارک تحصیلی، سوابق شغلی و تاییدیه‌های سلامت پزشکی از مراحل مهم مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری به شمار می‌رود. برای اطمینان حاصل کردن از کامل بودن مدارک خود بهتر است از وکلای متخصص در حوزه مهاجرت راهنمایی بگیرید.
 

آیلتس

هزینه ویزای سرمایه گذاری کانادا:

میزان سرمایه در روش های مختلف متفاوت است و جدول زیر میزان سرمایه لازم در روش های مختلف آمده است.

روش سرمایه گذاری

حداقل سرمایه لازم

خرید بیزینس در کانادا

200 هزار دلار کانادا

ثبت شرکت در کانادا

200 هزار دلار کانادا

کارآفرینی کانادا

از حداقل 100 هزار دلار کانادا در بریتیش کلمبیا تا 800 هزار دلار کانادا در انتاریو

استارت آپ

سرمایه گذاری شخصی لازم نیست

خود اشتغالی در کانادا

میزان سرمایه لازم تعیین نشده است اما باید برای راه اندازی یک بیزینس در کانادا پول کافی داشته باشید.

مراحل اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری:

-  انتخاب روش سرمایه گذاری

-  جمع آوری مدارک

-  ارسال درخواست

-  دریافت ویزای کار

-  اجرای بیزینس در کانادا

-  دریافت اقامت دائم کانادا

مدارک لازم برای ویزای سرمایه گذاری کانادا:

-  مدارک شناسایی

-  مدارک تحصیلی

-  سوابق تجاری و کاری

-  اسناد و مدارک مالی

-  گواهی عدم سو پیشینه

-  مدارک معاینه پزشکی

دلایل ریجکتی ویزای سرمایه گذاری :

- نداشتن تمکن مالی کافی

-  ارائه مدارک ناقص

-  نداشتن پیش نیازهای لازم برای ویزای سرمایه گذاری

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا با استارتاپ

اخذ ویزای همراه برای اعضای خانواده:

بعد از دریافت ویزای سرمایه گذاری کانادا می توان برای ویزای همراه برای خانواده اقدام کرد، ویزای همراه می تواند گاهی در دو هفته جواب آن بیاید.

درخواست مشاوره

از مشاوره تا اقامت کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره را پر کنید.


 

ویزا

سرمایه گذاری در کانادا از طریق ملک:

ممکن است از افراد بسیاری در مورد مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک شنیده باشید؛ اما آیا واقعا  مهاجرت با این روش امکان‌پذیر است؟ متاسفانه بسیاری از شرکت‌های مهاجرتی با فریب دادن متقاضیان خود این تصور را برای آن‌ها ایجاد می‌کنند که می‌توانند با خرید ملک به سادگی مجوز سرمایه گذاری برای اقامت در کانادا را اخذ کنند؛ اما این موضوع تنها بستری برای کلاهبرداری است.

درست است که افراد غیر کانادایی می‌توانند در کانادا ملک تهیه کنند؛ اما خرید ملک موجب صدور اقامت کانادا برای مالکین نمی‌شود. خرید ملک تنها به شما این امکان را می‌دهید تا بتوانید به عنوان توریست به کانادا سفر کرده و در مدت سفر، در ملک خود سکونت داشته باشید.خرید ملک عضو هیچ کدام از روش های مهاجرتی در کانادا نیست و نمی توان با خرید ملک بگوییم سرمایه گذاری انجام شده و می توان از طریق آن اقامت کانادا را دریافت کرد.

داشتن وکیل خوب، کلید اخذ اقامت کانادا

شما می‌توانید تمامی مراحل مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری را بدون استفاده از وکیل نیز انجام دهید؛ اما قطعا داشتن یک وکیل خبره به شما کمک می‌کند تا بتوانید هم در وقت و هم در هزینه خود صرفه جویی کنید. عدم استفاده از وکیل می‌تواند باعث می‌شود تا شما مجبور شوید هزینه‌های تمام مراحل مهاجرت به کانادا را چندین مرتبه پرداخت کنید.

اگر تمایل دارید تجربه‌ مهاجرتی آسان و بدون دردسر به محبوب‌ترین کشور دنیا را داشته باشید، می‌توانید با مشاوره گرفتن از تیم تخصصی مهاجرت به کانادا رویای خود را محقق کنید.

درخواست مشاوره

از مشاوره تا اقامت کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره را پر کنید.

کانادا به رشد اقتصادی کشور خود بسیار اهمیت می دهد به همین دلیل از طریق سرمایه گذاری و برنامه های مختلف این راه را برای متقضیان آسان کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و اینکه شرایط استفاده از این برنامه را دارید می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

کدام کشور بهترین مقصد برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری محسوب می‌شود؟

با توجه به تمامی اطلاعات کسب شده از متخصصین حیطه مهاجرت و نظرات مهاجرین می‌توان کشور کانادا را بهترین مقصد برای مهاجرت از طریق این روش به شمار آورد.

ویزای طلایی چیست؟

به طور کلی به ویزایی که از طریق سرمایه گذاری در کشور مقصد اخذ شده باشد، ویزای طلایی گفته می‌شود.

آیا اخذ ویزای سرمایه‌گذاری کانادا از طریق خرید ملک امکان پذیر است؟

خیر، تا به این لحظه دولت کانادا هیچگونه شرایطی را برای مهاجرت به کانادا از طریق خرید ملک در نظر نگرفته است.

صدور ویزای سرمایه گذاری کانادا چقدرطول می کشد؟

این ویزا برای ایرانیان معمولا بین 12 تا 44 ماه زمان می برد.

امکان دریافت اقامت دائم از طریق ویزای سرمایه گذاری کانادا وجود دارد؟

بله بعد از ویزای سرمایه گذاری می توان برای اقامت دائم کانادا اقدام کرد.

آیا بعد از صدور ویزای ورک پرمیت می توان از کانادا خرج شد؟

 بله می توان خارج شد ولی در صورت تمام شدن زمان ویزای ورک پرمیت آن را باید مجدد تمدید کرد.