روشهای مهاجرتی استان نیوفاندلند و لابرادور

برنامه استانی نیوفنلاند و لابرادور:

استانی در شرقی ترین قسمت کانادا و یکی از استان های آتلانتیک که لهجه انگلیسی مختص خود را دارد و مردم محلی آن به رفتار دوستانه و خون گرمی معروف هستند. هزینه زندگی در این استان پایین تر از اکثر شهرهای بزرگ کانادا است به طوری که هزینه زندگی برای یک شخص در استان نیوفاندلند و لابرادور با احتساب اجاره خانه به طور متوسط حدود 1,863 دلار کانادا است. این هزینه برای یک خانواده چهار نفره حدود 4,348 دلار است.

برای مهاجرت به استان نیوفاندلند و لابرادور ۵ برنامه مهاجرتی وجود دارد:

۱. برنامه اسکیل ورکر نیوفاندلند و لابرادور از طریق اکسپرس اینتری
۲. برنامه اسکیل ورکر نیوفاندلند و لابرادور
۳برنامه فارغ‌التحصیلان بین‌المللی

برنامه‌های کارآفرینی در نیوفاندلند و لابرادور

4.برنامه کارآفرین بین المللی 

5. برنامه فارغ التحصیلان بین المللی کارآفرین 

۶. برنامه مهاجرت آتلانتیک

1.نیروی کار ماهر اکسپرس اینتری:

دسته بندی کارگران ماهر اکسپرس اینتری نیوفاندلند و لابرادور، راهی برای مهاجرت به نیوفاندلند و لابرادور است و به وسیله آن، افرادی که در استخر اکسپرس اینتری IRCC پذیرفته شده‌اند و در نیوفاندلند و لابرادور پیشنهاد کاری دارند و کسانی که قصد اقامت دائم در این استان را دارند می توانند از آن بهره ببرند.

شرایط:

۲اسکیل ورکر (نیروی کار ماهر)

اسکیل ورکر نیوفاندلند و لابرادور برای نیروی کار ماهر بین‌المللی و مهاجرانی است که دارای مهارت‌هایی هستند که برای بازار کار استان ضروری است. شما هم اگر متقاضی این دسته بندی هستید، باید یک پیشنهاد شغلی تضمین شده از یک کارفرمای محلی داشته باشید و یا در حال حاضر با ورک پرمیت معتبر در استان مشغول به کار باشید

شرایط:

۳فارغ التحصیلان بین المللی در نیوفاندلند و لابرادور

برای دانشجویان بین المللی است که از یک موسسه دانشگاهی معتبر در کانادا فارغ التحصیل شده‌اند. برنامه‌های تحصیلات تکمیلی یک ساله و برنامه‌های گواهینامه نیاز دارند مدرک یا دیپلم قبلی نیز واجد شرایط هستند.

شرایط:

۴کارآفرین بین‌المللی

این برنامه برای کسانی است که قصد مهاجرت به استان نیوفاندلند و لابرادور از طریق کار آفرینی دارند.

شرایط:

۵برنامه فارغ‌التحصیلان بین‌المللی کار آفرین

شرایط:

۶برنامه مهاجرت آتلانتیک چیست؟

برنامه مهاجرت آتلانتیک، یک برنامه مشترک بین دولت کانادا و چهار استان اقیانوس اطلس است: نیوبرانزویک، نیوفاندلند و لابرادور، نوا اسکوشیا و جزیره پرنس ادوارد. برنامه مهاجرت آتلانتیک AIP به کارفرمایان آتلانتیک این امکان را می‌دهد که نامزدهای واجد شرایط را برای مشاغلی که نتوانسته‌اند به صورت محلی پر کنند، استخدام کنند.شما به عنوان متقاضیِ این برنامه، می‌توانند در خارج از کشور زندگی کنند یا به طور موقت در کانادا باشند، اما باید قبل از درخواست، یک پیشنهاد کاری از یک کارفرما داشته باشند یا باید توسط یک کارفرما استخدام شوند.

شرایط: