روشهای مهاجرتی استان نیوبرانزویک

استان نیوبرانزویک یکی از استان‌های آتلانتیک کانادا است که فرصت‌های شغلی برای نیروی کار ماهر و هزینه‌های مقرون به صرفه‌تری نسبت به برخی از استان‌های بزرگتر کانادا دارد. برنامه استانی NBPNP، فرایند درخواست اقامت دائم را برای نیروی کار ماهر، با تجربه و اعضای خانواده آنها که می‌خواهند به طور دائم در نیوبرانزویک زندگی کنند را سریعتر می‌کند.
این برنامه شامل بخش‌های مختلفی مانند برنامه نیروی ماهر، اکسپرس اینتری، سرمایه‌گذاری، ابتکار استراتژیک و مهاجرت آتلانتیک است.

حداقل شرایط برای مهاجرت به استان نیوبرانزویک:

حداقل شرایط برای اقدام به مهاجرت به استان نیوبرانزویک شامل موارد زیر است:
اظهار قصد اقامت در نیوبرانزویک
دریافت یک پیشنهاد کاری دائم از یک کارفرما در نیوبرانزویک و دریافت یک نامه حمایتی از آنها
حداقل داشتن مدرک کانادایی یا معادل دیپلم دبیرستان کانادایی
بین ۱۹ تا ۵۵ سال سن داشتن
داشتن نمرات آزمون زبان معتبر به زبان انگلیسی یا فرانسوی معادل با معیار زبان کانادایی
برنامه اکسپرس اینتری نیوبرانزویک، به استان نیوبرانزویک اجازه می‌دهد تا از سیستم انتخاب مهاجرت اکسپرس اینتری فدرال برای پاسخگویی به نیازهای بازار کار خود استفاده کند. اما در حال حاضر، دریافت تقاضاهای این برنامه به طور موقت و تا اطلاع ثانوی متوقف شده است. بنابراین، برنامه استانی نیوبرانزویک می‌تواند یک راه برای مهاجرت به این استان باشد.

برنامه استانی نیوبرانزویک شامل چندین برنامه مهاجرتی است که افراد را به دنبال سرمایه گذاری، کار و تحصیل در این استان کانادا جذب می‌کند. برنامه های این برنامه شامل برنامه پرونده کامل نیوبرانزویک، برنامه امتیازی نیوبرانزویک، برنامه پیشرفت حرفه‌ای نیوبرانزویک و برنامه مهاجرت تجاری نیوبرانزویک می‌شود.
هر کدام از این برنامه ها شرایط خاص خود را دارند که برای شرکت کردن در آنها باید به آنها توجه کرد. برای مثال، در برنامه مهاجرت تجاری نیوبرانزویک، شرایطی مانند داشتن یک کسب و کار در نیوبرانزویک و مدیریت فعال آن وجود دارد. در هر صورت، شرکت در برنامه های استانی نیوبرانزویک، فرصت بسیار خوبی برای زندگی، کار و تحصیل در یکی از زیباترین و بزرگترین استان های کانادا است.

برای اعلام علاقه به برنامه ابتکار استراتژیک نیوبرانزویک، باید شرایط زیر را داشته باشید:
وابستگی قابل قبولی با استان نیوبرانزویک
داشتن مدرک تحصیلی از کالج یا دانشگاه با حداقل سه سال تحصیل تمام وقت یا دیپلم در یک حرفه خاص که حداقل به دو سال تحصیل تمام وقت نیاز داشته باشد
داشتن حداقل 600,000 دلار کانادا دارایی، حداقل 300,000 دلار آن باید خالص و بدون محدودیت باشد
سن بین 22 تا 55 سال
داشتن حداقل CLB 5 برنامه استراتژیک نیوبرانزویک به دنبال جذب نیروی کار فرانسوی زبان با مهارت، تحصیلات و تجربه کاری است که مایل به زندگی و کار دائمی در استان نیوبرانزویک هستند و به اقتصاد استان کمک می‌کنند.

برای ورود به استان نیوبرانزویک، باید حداقل شرایطی را دارا باشید که شامل قصد اقامت در این استان، وابستگی قابل قبولی با استان، حداقل دیپلم کانادایی یا دبیرستان خارجی برابر با مدرک کانادایی، توانایی مالی برای زندگی در استان، بین ۱۹ تا ۵۵ سال سن و داشتن نمرات آزمون زبان معتبر به زبان فرانسوی برابر با NCLC 5 می‌باشد. این شرایط به عنوان حداقل مورد نیاز برای ورود به برنامه استانی نیوبرانزویک محسوب می‌شوند.