ویزای کارآفرینی کانادا

برخی از استان های کانادا شرایطی را فراهم کرده اند برای کارآفرینان خارجی که با سرمایه ای که دارند، کسب و کار خود را در کانادا راه اندازی کنند. دولت کانادا افرادی که دارای کسب و کار و سرمایه کافی هستند را به راحتی جذب می کند. کشور کانادا از سرمایه گذاران و بیزینس هایی که باعث ایجاد کسب و کار می شود استقبال می کند.

 

 

مهاجرت کارآفرینی کانادا برای چه کسانی مناسب است؟

اگر انگیزه و تخصص کافی برای راه‌اندازی کسب‌ و کار دارید مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی می‌تواند برای شما مناسب باشد. کانادا این امکان را برای شما به وجود می‌آورد که در یکی از استان‌های آن کسب‌ و کار خودتان را داشته باشید.

علاوه بر انگیزه و مهارت، سرمایه کافی برای کارآفرینی در کانادا لازم است. دولت کانادا متقاضیانی که دارای طرح کسب‌ و کار متناسب با نیازهای اقتصادی هستند را بیشتر جذب می‌کند.

میزان سرمایه لازم برای اخذ ویزای کارآفرینی در هر استان کانادا متفاوت است. برای مثال استان انتاریو که مرکز آن تورنتو است، طرفداران و رقبای زیادی برای راه‌اندازی استارتاپ و کارآفرینی دارد.

درخواست مشاوره

از مشاوره تا اقامت کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره را پر کنید.


شرایط اخذ ویزای کارآفرینی کانادا

داشتن سرمایه کافی اولین شرط است که این میزان سرمایه برای استان های مختلف کانادا متفاوت است. باید 3 سال سابقه مدیریت در 5 سال گذشته در یک بیزینس داشته باشید و توانایی ایجاد کسب و کار در کشور کانادا را داشته باشید تا از طریق آن کسب وکار برای حداقل یک نفر موقعیت شغلی بتوانید ایجاد کنید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای کارآفرینی کانادا

زمان اخذ ویزا برای مهاجرت کارآفرینی کانادا

در صورت داشتن همه شرایط مورد نیاز کارآفرینی و فراهم‌ کردن تمام اسناد و مدارک، می‌توانید اقدام به اقامت دائم در این کشور کنید. مراحل اخذ اقامت در کشور کانادا بین 12 تا 18 ماه طول می‌کشد.

مزایای اخذ ویزای کارآفرینی کانادا:

شرایط اولیه برای کارآفرینی کانادا

حوزه های کاری پررونق در کانادا

کشور کانادا دنبال رشد اقتصادی است به همین دلیل از کارآفرینان استقبال زیادی می کند تا فرصت های شغلی جدید ایجاد کند.

دریافت اقامت دائم کانادا با کارآفرینی

بسیاری از افرادی که برای اخذ ویزای کارآفرینی اقدام می کنند هدف گرفتن اقامت دائم کانادا را دارند. در حال حاضر برنامه های کارآفرینی استان های مختلف کانادا منجر به صدور اقامت کاری یک یا دو ساله می شود. در صورتی که فرد توانست در این بازه زمانی بیزینس خود را گسترش دهد، اقامت دائم کانادا را دریافت می کند. این اقامت شامل همسر و فرزندان زیر 22 سال نیز خواهد شد.

اهمیت بیزنیس پلن در گرفتن ویزای کارآفرینی کانادا

با ارائه طرح کسب و کار جذاب می توان نظر مثبت اداره مهاجرت کانادا را جلب کرد . این بیزینس پلن باید نوآورانه باشد. به این نکته توجه کنید بررسی بیزینس پلن توسط افراد متخصص انجام می شود و کوچکترین موردی از چشم این افراد پنهان نمی ماند. یکی از مهم ترین مواردی که در بیزینس پلن بررسی می شود نحوه سوددهی کسب و کاراست.  با رعایت کردن  این موارد نظر مثبت آفیسر را برای صدور ویزا جلب می کنید.

چه کسانی صلاحیت گرفتن ویزای کارآفرین را دارند؟

کارآفرینی نیاز به مهارت و سرمایه کافی دارد. اداره مهاجرت کانادا شرایط گرفتن ویزای کارآفرینی را به صورت کامل توضیح داده است تا افرادی که می خواهند این ویزا را بگیرند برای آن آماده شوند.

برنامه کارآفرینی کبک

سایر شرایط از جمله: سن، مدرک تحصیلی، مهارت زبان فرانسوی و انگلیسی، اقامت خانواده در استان کبک و دارایی بیشتر جزو امتیازات محسوب می‌شود.

برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا

برنامه کارآفرینی مانیتوبا

برنامه کارآفرینی انتاریو

برنامه کارآفرینی پرنس ادوارد

درخواست مشاوره

از مشاوره تا اقامت کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره را پر کنید.

برنامه کارآفرینی نوااسکوشیا

برنامه کارآفرینی نوااسکوشیا کم هزینه ترین روش مهاجرت به کانادا از طریق این طرح است

دریافت ویزای کارافرینی کانادا یکی از راه های کسب اقامت دائم کانادا است که برای ایرانیان بسیار جذاب است ولی باید این را در نظر گرفت جزئیات زیادی دارد که باید همه آن ها را رعایت کرد.

سوالات متدوال

آیا ویزای کارآفرینی تبدیل به اقامت دائم می شود؟

بله فرد پس از دریافت ویزا وارد خاک کانادا می شود و پس از اجرای یک سال بیزینس پلن خود می تواند اقامت دائم کانادا را دریافت کند.

 فرزندان تا چه سنی می توانند در ویزای کارآفرینی در پرونده پدر و مادر قرار بگیرند؟

فرندان تا زیر سن 22 سالگی می توانند در پرونده پدرو مادر خود باشند.

 آیا محدودین سنی برای دریافت ویزای کارآفرینی کانادا وجود دارد؟

بله در برخی از برنامه های کارآفرینی کانادا محدودیت سنی وجود دارد.

 مهم ترین شرایط برای دریافت ویزای کارآفرینی چیست؟

داشتن سرمایه کافی و تجربه مدیریتی از اولین شرایطی است که باید داشته باشید.

 مدت زمان اعتبار ویزای کارآفرینی چقدر است؟

به صورت کلی تا 2 سال این ویزا اعتبار دارد و بعد از آن می توان برای اقامت دائم اقدام کرد.